Amcamın Yazlığında Amcamla Sikişmemiz

5656

Merhaba arkadaşlar ben Nazlı 26 yaşındayım ve üniversite mezunuyum. Atanamama sorunları sınav derken çok bunalmıştım ne yapsam bir tatile ihtiyacım vardı ve aklıma amcam gelmişti Mersindeki yazlığına gitmek geçti aklımdan. Amcamı aradım yazlıkta kimse yok dedi bende mutlu oldum kimse yok tek başıma rahat rahat tatil yapacaktım. Eşyalarımı toplayıp hemen yola koyuldum otobüse binip Mersine doğru yola koyuldum giderken çok heyecanlı ve mutluydum. Sex hikayem amcamla başlamıştı.

Tek başıma bir tatil daha ne isteyebilirdim ki. Biriktirdiğim para da fazlasıyla bana yetiyordu ve para sıkıntım olmayacaktı. Mersinde indim ve yazlığa doğru gittim tam yazlığın önüne geldim amcam karşımda. Sana sürpriz yapmak istedim dedi tek başına tatil olur mu hiç dedi. Amcam da genç benden 4 yaş büyüktü sadece. Hadi markete gidip bir şeyler alalım dedi tamam dedim eşyalarımı bırakıp ama içimden niye geldi diyordum.

Markete gittik bayağı bir alışveriş yaptık ve amcam birden gözden kaybolmuştu onu ararken kasanın yanında prezervatif baktığını fark ettim prezervatifi alıp tek olarak kasadan geçirdi ve cebine attı. Evli değil sevgilisi de yok neden aldı bunu diye kafam kurcalanıyordu. Eve geçtik yemek temizlik derken bayağı yoruldum ve yatağıma geçtim. Tam uykuya dalmıştım bacaklarımın arasında bir sıcaklık hissederek uyandım. Başta rüya sandım ama rüya değildi.

Amcam sikini çıkartmış ve bacaklarımın arasında gezdiriyordu. Amca sen ne yapıyorsun demeye kalmadan sikini amcığıma soktu gözlerim açıldı birden. Çıkart şunu senden nefret ediyorum dedim ama bana gülerek birazdan sik diye sen inleyeceksin dedi bana. Gerçekten de öyle olmuştu. Daha hızlı ol diyordum amcama prezervatifi taktın mı diye sordum hayır dedi geri çekildim hemen bir tanesini sikine takıp sakso çektim. Saksodan hemen sonra beni yatırıp boşalana kadar sikti. Amcamla sex hikayeli güzel bir tatil olmuştu. Benim ile kaçamak bir tatil yapmaya ve seks dolu anlar yaşamak için Gaziantep Escort sitesini ziyaret ediniz.


Devamı →
Etiketler:

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir