Babamın Büyük Sikine Dayanamadım İçime Aldım

rrt

Merhabalar ben 27 yaşındayım ve eşimde bende kamuda çalışanız. Doğudan gelmiştik batıya ve yine doğuya gidecektik. Durum böyle olunca da eşim beni götürmedi zaman zaman yanımızda kaldığı dul olan babam da benim yanımda kalacaktı. Eşim gitti biz artık babam ile beraberdik. Babamla olan sex hikayem burada başlıyor.

Eşim 4 ay gibi bir süre gelmedi ve erkeğe ihtiyaç duyuyordum artık ateşleniyordum zaman zaman. Babamı erkeğim gibi görüp konuşuyordum bundan dolayı babamın da yarağının kalktığını görüyordum. Babam çekiniyordu aşağı doğru basıyordu onu arada bir ve daha o akşam babamı benim odamda yatalım diyerekten odama davet ettim babam geldi ayrı yatak arıyordu bende gel burada beraber yatacağız artık dedim.

Babamda geldi tabi hemen attı kendine yatağıma ve ben babama sıkıca sarıldım memelerimi yapıştırdım göğsüne babamda elini sırtıma attı çekiyordu kendine doğru ve elleri götümün üstündeydi. Yan yatarak sırt üstüme döndüm babamda elini memelerimin üstüne atıp sıkmaya başladı. Deliriyordum ve babama yapalım şu işi dedim tabi kızım dedi bir anda ikimizde çıplak olduk.

Babamla öyle bir sevişmeye başladık ki inanılmaz şekilde babam beni yalıyor emiyordu. Bütün vücudumu yalıyordu hele babam amımı bir gördü ki tazecik tertemizdi daracıktı deliriyordu ve yarağını amımın üzerine sürtüyordu çok zevk alıyordum. Amımın üzerinde sikini kaydırmaya başladı ve babama yalvarır hale geldim.

Artık sik beni baba diyerekten inliyordum tamda o anda babam sikini amcığıma bir soktu ama öyle bir zevk alıyordum ki kendimi tutamıyordum altında kıvranıyordum.  Deliye dönmüştük ikimizde babam hiç yavaşlamadan son gaz hızlanmıştı birden durunca ne oldu diye sordum boşalmıştı. Artık olan oldu baba sik beni diye bağırıyordum babam tekrar sikmeye başlamıştı o kocaman sikini hep içime almak istedim babamla olan sex hikayem eşimden daha çok zevk vermişti ben daha da çok zevk almak istiyorum beni fethiş şekilde sikmek için İstanbul Escort Bayan sitesinde hemen bulabilirsiniz.


Devamı →
Etiketler:

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir