İnşaat İşçileri Sırayla Siktiler

gf

 

Ben Tuğçe 26 yaşındayım eşim Halil 30 yaşında müteahhittir Halil’le çok iyi giden bir ilişkimiz yoktur sevişirken hep o postasını atar yan dönüp yatar bense zevkin yarısında kalırım. 1 yıl önce falandı eşimin müteahhitlik yaptığı inşaatına eşimden para almak için gittim. Sex hikayem inşaat işçileriyle başlıyordu. Bende inşaata gittim eşimi göremedim ve eşimin işçilerinden usta olanı bana Tuğçe Hanım içeriye gelin dışarıda beklemeyin inşaat tehlikeli dedi.

 

Bende içeri yani konteynır eve girdim eşim Halil gelecek diye beklerken 5-6 tane işçi eve girdi bende başka bir odaya arka tarafa bekçinin yatak odasına geçtim orda beklemeye başladım. Orda uyuyakalmışım uyandığımda bütün işçiler en az 15-20 kişi çıplak başımda bekliyorlardı benimse pembe sutyen ve pembe külotum la kalmıştım anladım ki beni sikecekler. Neyse mememin birini dışarıya çıkartmışlar elliyorlardı diğeri de amımı külotumun üstünden okşuyorlardı. Yattığım yerde oturmaya başladım bende tahrik olmuştum sutyenim ve külotumu çıkarttım hepsi etrafıma toplandı ben diz çöküp hepsinin sikini yalamaya başladım.

 

Sonra beni ayakta domaltıp amıma girdi birisi bende daha hızlı daha hızlı diye inliyorum. Birisi içime boşaldı biri yatağa yattı beni sikine oturttu amıma girip çıkıyordu. Sonra arkadan biri gelip götüme girdi, birine ağzıma verdi iki kişiyi de elimle idare ediyordum. Amımdaki boşaldı daha fazla istiyordum sonra birisi gelip beni çevirdi alttan götüme girdi üstümdeki amıma girdi. Ağzıma iki kişi girdi ellerimle birer kişi idare ediyordum. Kalanlardan birkaçı da memelerimle oynuyorlardı.

 

Yaklaşık 8 kişiyi idare ediyordum. Kenardan birisi daha gelip amıma girdi iki kişi birden amıma giriyordu. En az 2 saat siktiler hepsi boşaldı usta olanı beni ayağa kaldırdı kucağına alıp amıma girdi. Hepsi sırayla sikiyorlardı bir yandan çok acı hissediyordum bir yandan zevkten devam edin diyordum. Hepsi sikip boşaldıktan sonra yatakta yatıyordum eşimden alacağım paranın fazlasını işçiler vermişti bana zaten. Sex hikayemin en güzel inşaat işçileriyle oldu. benim ile grup seks yapmak için hemen Ankara Escortlar sitesine gelin.
 

 

 

 


Devamı →
Etiketler:

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir