Dayanamadım Temizlikçiyi Siktim

8

Merhaba. Adım Fatih. 20 yaşında genç biriyim. Sizlerle başımdan geçen ve etkisinde kaldığım ve adına SEKS HİKAYELERİ diyebileceğim bir şey anlatmak istiyorum. Evimize düzenli olarak her hafta farklı bir bayan temizliğe geliyordu. Bir gün odamda online bir oyun oynarken şeytan…

Devamı →

Şef Garsonumla Ufak Bir Kaçamak

seks-hikayeleri

Garsonluk bana yakışıyordu ve sürekli insanlarla muhatap olmak beni mutlu ediyordu. Genç bir kıza bu iş ne kadar yakışır bilmiyorum ama ben kendime yakıştırıyordum. Sizlere şef garsonumla yaptığım ufak bir kaçamak SEKS HİKAYESİ anlatacağım. Şefimiz gerçekten de tam bir erkekti diyebilirim….

Devamı →

Sevgilimi Kanırtarak Siktim

434

Merhaba SEKS HİKAYELERİ okurları, Sabahın ilk ışıkları ile telefonumun çalmasına uyandım. Arayan sevgilimdi bu saatte araması hiç normal değil diyerek telefonu açtım soluk soluğa kalmış gibi geliyordu sesi. Yardıma ihtiyacım var sana doğru geliyorum kapıda bekle dedi. Hemen kalkarak kapıya doğru gittim….

Devamı →

Süperman Kostümüyle Kız Arkadaşımı Siktim

765675

Merhabalar CİNSEL HİKAYELER okurları, Uzun zamandır kız arkadaşımla fantezi bir ilişki içerisine girmediğimi anladım. Ve neden fantezi üretmiyoruz diye düşündüm. Fakat çok sıradan fanteziler vardı ikimizin de aklında bu yüzden birazcık çevre yardımı alalım diye düşündük. Ve sinemaya gidip rastgele bir film…

Devamı →

İş Yerinde Mahsur Kaldık

3123

Merhaba ben bu SEKS HİKAYESİNİN yazarı Gülçin, bir giyim mağazasında çalışıyorum. Geçen akşam elemanlar mağazayı kapatmak için dışarıya çıkmışlar Harun abi ile benim haberim bile yok kepenkleri indirdiklerinden hatta bizi de mağazadan çıktı sanıyorlarmış. Kepenklere vurduk ama kepenkleri indirdikten sonra çoktan gitmişler….

Devamı →

Korku Evinde Yaşadığım Seks Deneyimi

435475686787

Birçoklarımız farklı mekanlarda farklı fantezilerle seks yapmaktan hoşlanırız. Biz kadınlar kendi aramızda bu SEKS HİKAYELERİ olayına çok takıntı yapıyoruz. Hangimizin SEX HİKAYESİ diğerininkinden daha iyi şeklinde eğer birimizinki diğerinden daha iyiyse o anda Dünyalar bizim oluyor. Uzun zamandır kaliteli bir hikaye anlatamıyordum arkadaş ortamında….

Devamı →