Temizliğe Gittiğim Evde Zorla Sikildim

rer

Herkese merhaba arkadaşlar ben Sevda 32 yaşındayım ve evlere temizliğe gidiyorum sürekli olarak. Hiç evlilik yapmadım yıllarca bekar kaldım ve hiç sevişmedim daha önce sizlere ilk sex hikayemden bahsedeceğim. Geçen hafta sonu bir telefon numarasından beni bir erkek aradı. Evinin temizlenmesine ihtiyacı varmış ama küçük bir ev değilmiş dubleks bir ev olduğunu söyledi. Kabul ettim ücreti vs. konuştuk ve adamın evine gittim.

Evine gittiğimde evi gerçekten çok büyük ve güzel bir evdi. Temizlik 2 günümü alır dedim akşam 8 de giderim ertesi sabah gelirim dediğimde adam bana sorun değil ev kocaman burada kalabilirsin dedi ama ben kalmak istemediğimi söyledim rahatsızlık vermek istemedim. Adam ısrar edince kabul ettim ben temizliğe başladığımda o bahçede oturup kahvesini içiyordu akşam saat sekize gelince temizliği bırak yarın devam edersin dedi ve acıkmıştım o kadar çalışmanın etkisiyle.

Bana yemek hazırladı ama ilk defa bir erkek benim için yemek hazırlıyordu. Özenle sofrayı düzenledikten sonra yemek yemeye başladık ve hayatım hakkında biraz soru sorduktan sonra bana odamı gösterdi. Kıyafetlerim yanımda değildi o nedenle bana eski eşinin kıyafetlerini verdi ama biraz dar olmuştu alt eşofmanı tayt gibi duruyordu üzerimde. Neyse uyumaya başladım ve gece lavaboya gitmek için kalktım tam banyosunun lavabosunu kullanmak için giderken kapı açıldı ve karşımda çırıl çıplak duruyordu.

Siki kalkmış hazır şekilde duruyordu onu öyle görünce pardon diyip odama doğru yönelirken arkamdan geldi sarıldı. Siki bacaklarımın arasından geçmişti amımın altında duruyordu. Lütfen yapmayın dedim ama adam boynumu öpmeye başlamıştı biraz beni zevke getirdikten sonra tutup odasına götürdü beni yatağa yatırıp soymaya başladı istemiyordum bunu yapmasını ama çok zevk veriyordu bana. Bakire olduğumu söyledim ve götümden sik dedim. Eşofmanı çıkartınca nar gibi amcığımı ve götümü göründe sikini hiç durmadan götüme soktu çok canım yanmıştı ama sonradan zevk almaya başlamıştım beni birkaç saat siktikten sonra sarılıp uyuduk. İlk sex hikayem böyle başlamıştı. Ama bu seks birlikteliğimden sonra daha fazla seks yapmak istedim o yüzden bende İstanbul Escort bayan olarak sizleri bekliyorum.


Devamı →
Etiketler:

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir